Poznejte kočku se vzhledem malého leoparda

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Poodhalíme původ bengálských koček, které svým vzhledem připomínají malého leoparda
Poodhalíme původ bengálských koček, které svým vzhledem připomínají malého leoparda
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším letním speciálu ze zahrady moderátora Oldřicha Navrátila si s odbornicí na permakulturu připravíme půdu pro další pěstování a v Botanické zahradě hl. města vybereme trvalky, které dobře odolávají suchu. A když už jsme jednou začali zavařovat, budeme v tom pokračovat – tentokráte to bude netradiční hruškovo-meruňkový džem s mandlemi. Úspěšně jsme si počínali i při výrobě domácí kosmetiky, a tak i zde postoupíme a vyrobíme si nádherně voňavý, tuhý krém na ruce a tělo.

Připravte si hruškovo-meruňkový džem s mandlemi podle receptu Oldy Navrátila
Autor: archiv FTV Prima Připravte si hruškovo-meruňkový džem s mandlemi podle receptu Oldy Navrátila

Není kočka jako kočka, a tak poodhalíme původ bengálských koček s divokým vzhledem malého leoparda. Pro pejsky vyrobíme v rubrice Prima nápady s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem boudu a zjistíme, co se skrývá pod pojmem senné břicho u koní. Na vaše dotazy je připravena odpovídat Listárna s Václavem Větvičkou.

Výroba méně tradiční boudy pro psa
Autor: archiv FTV Prima Výroba méně tradiční boudy pro psa

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 8. září 2019 v 11.50 na Primě

Reklama
Reklama