Poznejte kočku se vzhledem malého leoparda

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Poodhalíme původ bengálských koček, které svým vzhledem připomínají malého leoparda
Poodhalíme původ bengálských koček, které svým vzhledem připomínají malého leoparda
archiv FTV Prima

reklama

V dalším letním speciálu ze zahrady moderátora Oldřicha Navrátila si s odbornicí na permakulturu připravíme půdu pro další pěstování a v Botanické zahradě hl. města vybereme trvalky, které dobře odolávají suchu. A když už jsme jednou začali zavařovat, budeme v tom pokračovat – tentokráte to bude netradiční hruškovo-meruňkový džem s mandlemi. Úspěšně jsme si počínali i při výrobě domácí kosmetiky, a tak i zde postoupíme a vyrobíme si nádherně voňavý, tuhý krém na ruce a tělo.

Připravte si hruškovo-meruňkový džem s mandlemi podle receptu Oldy Navrátila
Autor: archiv FTV Prima Připravte si hruškovo-meruňkový džem s mandlemi podle receptu Oldy Navrátila

Není kočka jako kočka, a tak poodhalíme původ bengálských koček s divokým vzhledem malého leoparda. Pro pejsky vyrobíme v rubrice Prima nápady s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem boudu a zjistíme, co se skrývá pod pojmem senné břicho u koní. Na vaše dotazy je připravena odpovídat Listárna s Václavem Větvičkou.

Výroba méně tradiční boudy pro psa
Autor: archiv FTV Prima Výroba méně tradiční boudy pro psa

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 8. září 2019 v 11.50 na Primě

reklama

reklama