Připravte si na nadcházející posvícení menu v moderním pojetí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Na blížící se posvícení můžete rodinu překvapit klasickým menu v moderní úpravě
Na blížící se posvícení můžete rodinu překvapit klasickým menu v moderní úpravě
archiv FTV Prima

reklama

Další nedělní díl začneme s rýčem v ruce a vytvoříme si vyvýšený bezúdržbový záhon, tzv. německou kopu. Na dno nádob vysadíme cibuloviny, abychom se z nich mohli radovat hned zkraje příštího jara, a na ně posadíme mrazuvzdorné trvalky. A protože se blíží svátek sv. Václava, dostaneme od odborníka inspiraci na klasické posvícenské menu v moderním pojetí. V rubrice Naše zvířata vyvrátíme některé mýty o chovu morčat a v rubrice Prima NÁPADY vyrobíme dětem ze staré židle dinosauří učící věž.

Víte opravdu všechno o chovu morčat?
Autor: archiv FTV Prima Víte opravdu všechno o chovu morčat?

Z dýní nemusíme nyní na podzim vařit jen polévku, ale můžeme vyzkoušet i lahodný dýňovo-mandarinkový džem. Dozvíme se recept na zázračnou kotvičníkovou tinkturu, která pomáhá na celou řadu neduhů. S železnou pravidelností se ani tentokráte neobejdeme bez Listárny Václava Větvičky.

Ze staré židle vyrobíte dinosauří učící věž
Autor: archiv FTV Prima Ze staré židle vyrobíte dinosauří učící věž

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 22. září 2019 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama