Pro letní hry si na zahradě zabudujte tyč s košem na basketbal

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Jak si můžete na zahradě zavěsit zahradní houpací síť?
Jak si můžete na zahradě zavěsit zahradní houpací síť?
archiv FTV Prima

reklama

Poslední předprázdninový díl pořadu přinese rady, jak se lze bránit útokům slimáků i jak využít parazitickou vosičku na ochranu rostlin. V rubrice Prima NÁPADY ukážou Honza s Pavlem, jak zavěsíte do zahrady houpací síť a nainstalujete tyč na basketbal. Že venčit můžete i své hlodavčí kamarády, jsme ukázali už minule. Dnes se na základy pobytu morčat a králíčků venku zaměříme s paní veterinářkou Míšou Riedlovou.

Jak upevníte tyč s košem na basketbal?
Autor: archiv FTV Prima Jak upevníte tyč s košem na basketbal?

V podkrovních bytech a na půdách bývá v létě často nesnesitelné horko. Vyřešit ho můžete dobrou izolací střechy nebo doplněním té staré. Šárka Rooya tentokrát předvede techniku mozaiky, s jejíž pomocí zrenovuje starý stůl.

Pomocí mozaiky můžete vylepšit vzhled stolku
Autor: archiv FTV Prima Pomocí mozaiky můžete vylepšit vzhled stolku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 28. června 2020 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!