Receptář prima nápadů se vrací po prázdninové pauze

Vaše chvíle pohody v nedělním poledni! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
V nových dílech Receptáře nebude chybět Zahrádkářská poradna s Lídou Duškovou
V nových dílech Receptáře nebude chybět Zahrádkářská poradna s Lídou Duškovou
archiv FTV Prima

reklama

První podzimní díl vás zavede na chalupu moderátora pořadu, Oldřicha Navrátila. Ukážeme, jak přihnojit ovocné stromy, které to potřebují stejně jako zelenina či květiny. Pokud máte psa na zahradě, jistě oceníte návod z našich Prima NÁPADŮ na praktický průlez, kterým domů i ven může chodit zcela sám. A když už svým čtyřnohým kamarádům vyrobíte vlastní dvířka, poradíme rovnou, jaké druhy výživy psů můžete zvolit. Včely nemusíte chovat jen v lese či na zahradě – ukážeme, že skvěle k tomu poslouží i střechy vysokých budov.

Vyrobte pro svého psa praktický průlez do dveří
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte pro svého psa praktický průlez do dveří

Stará trička můžete podle našeho návodu znovu využít na výrobu zajímavého potahu na křeslo. Samozřejmě vás čeká oblíbená Listárna a dočkáte se i prvního dílu nového miniseriálu o vytápění. Na závěr pak poradíme, proč a jak zasít zelené hnojení.

Ze starých triček si ušijte praktický potah na křeslo
Autor: archiv FTV Prima Ze starých triček si ušijte praktický potah na křeslo

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. září ve 12.55 na Primě!

reklama

reklama