Receptář prima nápadů vás naučí sekat trávu kosou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Sekáním trávy kosou můžete zvýšit druhovou rozmanitost trávníku
Sekáním trávy kosou můžete zvýšit druhovou rozmanitost trávníku
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším díle navštívíme Botanickou zahradu hl. města Prahy a připomeneme krásu kapradin. V zahradě se pustíme do řezu odkvetlých okrasných dřevin a v sadu se zase naučíme správně sekat trávu kosou, abychom zvýšili jeho biodiverzitu neboli druhovou rozmanitost, díky čemuž zvýšíme jeho odolnost vůči chorobám i suchu. Představíme zajímavé odrůdy afrikánů a také to, jaké výhody nám jejich pěstování přinese.

 Navštívili jsme Botanickou zahradu hl. města Prahy
Autor: archiv FTV Prima Navštívili jsme Botanickou zahradu hl. města Prahy

V rubrice Naše zvířata se dozvíme, proč a jak vyměnit matku ve včelstvu. V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme okouzlující svícen ze skleněné láhve od vína, který se bude skvěle doplňovat s půvabnou výzdobou v přírodním stylu u příležitosti různých oslav. Na dotazy z rostlinné říše bude odpovídat i tentokráte Listárna s Václavem Větvičkou.

Vyrobte si podle návodu Vildy a Pavla svícny z lahví od vína
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si podle návodu Vildy a Pavla svícny z lahví od vína

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 16. června 2019 v 11.55 na Primě!

Reklama
Reklama