S jarní péčí o orchideje vám poradí RECEPTÁŘ

Sledujte v neděli 17. dubna 2016 v 11.55 na Primě.
Poradíme, co potřebují orchideje
Poradíme, co potřebují orchideje
archiv FTV Prima

reklama

Myslíte, že je brzy na dýně? Do podzimu je sice daleko, ale právě nadešel ten správný čas na jejich vysetí. Dozvíte se, jak dýni pěstovat a poradíme také s výběrem vhodného druhu. Pokud vaše peckoviny mají povadlé listy, mohou být nakaženy spálou. Proti ní ale lze bojovat. O jarní péči o orchideje vám více poví paní Eva. Také vám ukáže zajímavost, která jistě potěší vaše oko. Rádi byste skoncovali s neustále orosenými okny? Poradíme vám, jak tento problém vyřešit. Dr. Václav Větvička se podělí o své rozsáhlé vědomosti v listárně, kde zodpoví vaše divácké dotazy. Z reportáže ze zahrady se dozvíte, jak správně řezat okrasné dřeviny a živé ploty.

Další pěstitelské rady najdete v Encyklopedii Prima livingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Váš Prima Receptář (7) - upoutávka

Sledujte v neděli 14. dubna 2016 v 11.55 na Primě.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Vratič obecný

Poznejte ty nejzákeřnější plevele a zatočte s nimi

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ

Ideální keře pro slunná místa. Pěstujte čilimníky, levanduli nebo ořechokřídlec

reklama

reklama