Šárka Rooya předvede techniku jednoduché ražby do kůže

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Rooya vyrobí originální kožené náušnice pomocí ražby do kůže
Rooya vyrobí originální kožené náušnice pomocí ražby do kůže
archiv FTP Prima

reklama

Spadané listí nemusíte na zahradě složitě uklízet, ukážeme, jak ho šikovně zužitkovat a správně kompostovat. Poradíme, jak můžete psům i kočkám zpestřit jídelníček. I teď na podzim či v zimě trápí mnoho lidí alergie, především doma. Prozradíme, jak si domácnost hygieničtěji zařídit a jak ji správně uklízet. V rubrice tvoření s Rooyou předvedeme techniku jednoduché ražby do kůže při výrobě originálních náušnic.

Lída Dušková předvede, jak naložit se spadaným listím
Autor: archiv FTP Prima Lída Dušková předvede, jak naložit se spadaným listím

Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se pustí do výroby pískovacího boxu, ve kterém lze snadno a rychle vyčistit zrezlé nářadí. Moderátor Oldřich Navrátil sice česnek miluje, ne všichni ho však snáší dobře. Představíme proto fermentovaný černý česnek a vysvětlíme také, jak si česnek vysadit. V duchu dnešní doby poradíme, jak ušetřit za energie v domácnosti. A na závěr se pustíme do boje s drobnými hlodavci, kteří by nám mohli zlikvidovat úrodu.

Je čas na podzimní výsadbu česneku
Autor: archiv FTV Prima Je čas na podzimní výsadbu česneku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. listopadu 2021 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama