Šárka Rooya vás naučí vytvořit textilní aplikaci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Šárka naučí diváky vytvořit si textilní aplikace
Šárka naučí diváky vytvořit si textilní aplikace
archiv FTV Prima

reklama

Receptář prima nápadů se v posledním květnovém dílu zaměří na sázení zeleniny, aby byla letošní úroda opravdu bohatá. Poradí, jak můžeme zabránit lalokonosci, aby nenapadal naše okrasné keře. V rubrice Prima NÁPADY ukážou Pavel s Honzou, jak si postavit praktický stojan na kola. Šárka Rooya tentokrát vytvoří jednoduchou textilní aplikaci.

Díky praktickému stojanu se již nebudou kola válet na zahradě
Autor: archiv FTV Prima Díky praktickému stojanu se již nebudou kola válet na zahradě

Samozřejmě nezapomínáme ani na čtyřnohé mazlíčky a ve veterinární poradně se budeme věnovat cestování se psím kamarádem. S blížícím se létem ukážeme i výrobu multifunkčního stolku k bazénu, na který si odložíte kávu, pověsíte mokrý ručník a uložíte do něj i dětské hračky.

Zahrádkářům poradíme, co mají dělat při výskytu lalokonosce
Autor: archiv FTV Prima Zahrádkářům poradíme, co mají dělat při výskytu lalokonosce

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 31. května 2020 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama