Startuje nová sezona vašeho oblíbeného Receptáře prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Eva Borská a Oldřich Navrátil vás přivítají v nové sezoně vašeho oblíbeného Receptáře prima nápadů
Eva Borská a Oldřich Navrátil vás přivítají v nové sezoně vašeho oblíbeného Receptáře prima nápadů
archiv FTV Prima

reklama

V prvním dílu nové sezony představíme moderátorskou dvojici i soutěž Klíč k novému balkonu, která bude probíhat celé jaro. Pokud jste měli prostor k přezimování muškátů, je třeba jim právě nyní věnovat tu správnou předsezónní péči. Blíží se Mezinárodní den žen, proto pro ně v rubrice Na Míru vyrobíme originální dárek v podobě dřevěného stojanu na květinu. Přiblížíme současný chov holubů a jeho specifika. Nová rubrika Parťáci od fochu nás zavede do ševcovny, kde se dozvíme, jak se o obuv starat, co a jak si ještě můžeme (nechat) opravit.

Míra vyrobí originální stojan na květiny
Autor: archiv FTV Prima Míra vyrobí originální stojan na květiny

Představíme novou rubriku Nezkrotné zahrady s Radkou Votavovou a vezmeme to, doslova, pěkně od lesa. Novinkou bude i rubrika Beze ztrát s kuchařem Lubošem Rychvalským, který nás naučí nevyhazovat ani kousek plodin, ale zpracovat je pěkně celé. Tentokrát se podíváme na mrkev. S odborníkem se také zaměříme na zabezpečení domova, protože nejsou dveře jako dveře. A ukážeme, jaké druhy brambor letos vysadit, abychom se těšili z bohaté úrody.

Kuchař Luboš Rychvalský ukáže, jak zpracovat suroviny beze zbytku
Autor: archiv FTV Prima Kuchař Luboš Rychvalský ukáže, jak zpracovat suroviny beze zbytku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného a bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. března 2022 v 11.45 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!