Svačinu můžete balit do eko ubrousku, který si vyrobíte podle našeho návodu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Igelitové sáčky může nahradit eko ubrousek
Igelitové sáčky může nahradit eko ubrousek
archiv FTV Prima

reklama

Podzim už dal zřetelně najevo, že je zde, a tak se dnes budeme věnovat podzimnímu úklidu zahrady. A když už budeme mít zahradu jako ze škatulky, pokusíme se rovněž svést úspěšný boj s hlodavci – nejen na našem pozemku, ale i v domě. Představíme si dřevokazné houby, jejichž konzumace nastartuje naši imunitu, a také poradíme s výběrem a pěstováním neméně zdraví prospěšné petržele.

Na podzim je potřeba pustit se do úklidu zahrady
Autor: archiv FTV Prima Na podzim je potřeba pustit se do úklidu zahrady

Budeme šetřit životní prostředí a naučíme se vyrábět eko ubrousek z látky a včelího vosku. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY nabídneme postup výroby designové barové židle. Odpovědi na dotazy diváků už má připravené také Listárna Václava Větvičky. A sladkou tečkou na závěr bude pečení lahodných makronek.

Připravte si podle našeho receptu sladké makronky
Autor: archiv FTV Prima Připravte si podle našeho receptu sladké makronky

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. listopadu 2019 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama