Svačinu můžete balit do eko ubrousku, který si vyrobíte podle našeho návodu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Igelitové sáčky může nahradit eko ubrousek
Igelitové sáčky může nahradit eko ubrousek
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podzim už dal zřetelně najevo, že je zde, a tak se dnes budeme věnovat podzimnímu úklidu zahrady. A když už budeme mít zahradu jako ze škatulky, pokusíme se rovněž svést úspěšný boj s hlodavci – nejen na našem pozemku, ale i v domě. Představíme si dřevokazné houby, jejichž konzumace nastartuje naši imunitu, a také poradíme s výběrem a pěstováním neméně zdraví prospěšné petržele.

Na podzim je potřeba pustit se do úklidu zahrady
Autor: archiv FTV Prima Na podzim je potřeba pustit se do úklidu zahrady

Budeme šetřit životní prostředí a naučíme se vyrábět eko ubrousek z látky a včelího vosku. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY nabídneme postup výroby designové barové židle. Odpovědi na dotazy diváků už má připravené také Listárna Václava Větvičky. A sladkou tečkou na závěr bude pečení lahodných makronek.

Připravte si podle našeho receptu sladké makronky
Autor: archiv FTV Prima Připravte si podle našeho receptu sladké makronky

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 10. listopadu 2019 v 11.50 na Primě!

Reklama
Reklama