V dnešním dílu Receptáře se představí Mainská mývalí kočka

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Mainská mývalí kočka je jedno z největších kočičích plemen
Mainská mývalí kočka je jedno z největších kočičích plemen
archiv FTP Prima

reklama

Trvalky patří ke stálicím okrasných zahrad, ale teď jsme v období, kdy už odkvétají. Poradíme, jak si je namnožit. Mainská mývalí kočka je jedním z největších kočičích plemen chovaných člověkem – představíme je do posledního chloupku. Po tepelných čerpadlech ukážeme další možnosti ohřevu vody. Tvoření s Rooyou bude tentokrát inspirováno tradiční africkou technikou a společně se pustíme do výroby stylové podložky pod hrnec.

Představíme způsoby, jak uchovat zeleninu přes celou zimu
Autor: archiv FTP Prima Představíme způsoby, jak uchovat zeleninu přes celou zimu

Seznámíme vás s lopuchem – léčivou bylinou, jejíž kořeny by se právě v této době měly sbírat. Tinktura a mast z něj totiž v zimě pomohou proti různým neduhům. Správný čas je nyní i na výsadbu bobulovin, a tak poradíme, jak na věc. Ukážeme, jak jednoduše vyřešit problém s hlučnějšími sousedy v bytě pomocí sádrokartonových desek. A vzhledem k dobíhající sklizni zeleniny představíme způsoby, jak si úrodu uchovat přes celou zimu.

Problém s hlučnějšími sousedy má snadné řešení
Autor: archiv FTP Prima Problém s hlučnějšími sousedy má snadné řešení

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 10. října 2021 ve 12.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!