V dnešním Receptáři vyrobí Míra držák na rybářské náčiní

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Míra vyrobí pro Oldu držák na vše, co správný rybář potřebuje
Míra vyrobí pro Oldu držák na vše, co správný rybář potřebuje
archiv FTV Prima

reklama

Dělaly parádu celé léto a teď je potřeba je zazimovat. Ano, řeč je o růžích a my poradíme, jak na to. Míra Nosek se pustí do výroby šikovného držáku na rybářské náčiní pro Oldu Navrátila a udělá ho jak jinak než na Míru. Představíme chov lam v našich podmínkách a prozradíme, co všechno tato zvířata potřebují ke spokojenému životu. Věděli jste, že nejméně ekologické staré kotle musíte v následujícím roce vyměnit? Poradíme jak a také ukážeme moderní automatické kotle na dřevní pelety.

I lamy lze chovat v našich podmínkách
Autor: archiv FTV Prima I lamy lze chovat v našich podmínkách

S Šárkou Rooyou se pustíme do modelování přívěsku ve tvaru ptáčka z terakotové hmoty, který pak začleníme do náhrdelníku. Ještě se vrátíme k růžím a připomeneme, jak jim vytvořit ideální podmínky k růstu už při výsadbě. V minulém dílu jsme se věnovali výběru oken, tentokrát se zaměříme na jejich správnou montáž. Pokud vás rozesmutnil konec houbařské sezony, ukážeme, jak na pěstování hlívy ústřičné v domácích podmínkách.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. října 2021 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama