V letním speciálu RECEPTÁŘE navštívíme zahradu Oldu Navrátila

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Zveme vás na návštěvu zahrady Oldy Navrátila
Zveme vás na návštěvu zahrady Oldy Navrátila
archiv FTV Prima

reklama

V letním speciálu navštívíme zahradu moderátora pořadu – Oldřicha Navrátila – a společně se podíváme, co všechno na ní pěstuje. Podle receptu jeho ženy Moniky vyrobíme výtečný angreštovo-rybízový sirup. Seznámíme se s tuzemskými lučními květinami, které můžeme použít do romantických podzimních vazeb, a vybírat budeme také květiny pro podzimní truhlíky.

Luční květiny můžete použít do romantických podzimních vazeb
Autor: archiv FTV Prima Luční květiny můžete použít do romantických podzimních vazeb

S odborníkem se poradíme, jak můžeme přilepšit včelám, které se musí připravit na nadcházející zimní období. A pro sebe připravíme domácí šlehaný krém na ruce a tělo. V oblíbené rubrice Prima NÁPADY se od Viléma Hampla naučíme, jak přenést motiv z tiskárny na plátno. Chybět nebude ani Václav Větvička, který nás pozve do své první zářijové listárny, v níž bude odpovídat na dotazy čtenářů.

Přilepšete včelám před nadcházejícím zimním obdobím
Autor: archiv FTV Prima Přilepšete včelám před nadcházejícím zimním obdobím

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 1. září 2019 v 11.55 na Primě

reklama

reklama