V novém dílu RECEPTÁŘE se naučíte správně řezat rakytník

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Rakytník plodí na dvouletém dřevě, je potřeba ho správně prořezat
Rakytník plodí na dvouletém dřevě, je potřeba ho správně prořezat
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším dílu vysvětlíme výhody podzimní výsadby v zahradě, a protože rakytník plodí zásadně na dvouletém dřevě neboli na loňských výhonech, ukážeme si, jak ho správně řezat, abychom příští rok nepřišli o úrodu. Svou krásou kdysi trubač okouzlil Oldřicha Navrátila, nyní nejspíš svým půvabem poplete tato popínavá rostlina hlavu i nám.

Nechte se okouzlit krásou trubače
Autor: archiv FTV Prima Nechte se okouzlit krásou trubače

Budeme vybírat vhodné bydlení s ohledem na praktičnost v případě úrazu či vyššího věku. S Vilémem Hamplem vyrobíme originální věšák na oblečení a s Alicou Sigmund Herákovou zase domácí balzám na rty. Pochutnáme si na broskvovém chutney a samozřejmě nebude chybět ani oblíbená Listárna Václava Větvičky.

Olda Navrátil vás naučí připravit si broskvové chutney
Autor: archiv FTV Prima Olda Navrátil vás naučí připravit si broskvové chutney

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 15. září 2019 v 11.55 na Primě!

Reklama
Reklama