V posledním dílu miniseriálu o plánování zahrad se podíváme na trvalkové záhony

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Jak je to s plánováním trvalkových záhonů na naší zahradě?
Jak je to s plánováním trvalkových záhonů na naší zahradě?
archiv FTV Prima

reklama

Poradíme, jak se postarat o velké zeleninové záhony s pomocí kultivátoru i jak na přiorávku brambor. Pavel „Kutil“ Zeman vyrobí s Honzou Hermanem interaktivní domeček pro děti, aby se z nich v dospělosti stali také zruční kutilové. Ve veterinární poradně se budeme věnovat výcviku štěněte a ukážeme, co by měl umět pejsek každé velikosti. V létě trávíme všichni mnoho času venku, proto poradíme, jak k sobě nelákat obtížný hmyz.

Pavel s Honzou vyrobí interaktivní domeček pro děti
Autor: archiv FTP Prima Pavel s Honzou vyrobí interaktivní domeček pro děti

Skvělým doplňkem na léto budou nevšední motýlí náušnice z křišťálové pryskyřice. V posledním díle seriálu o plánování zahrad se podíváme na trvalkové záhony. Poradíme, jak si výrazně ochladit vodní mlhou zahradní posezení i v parném létě. Na závěr ukážeme, jak se efektivně pustit do boje s lalokonosci.

Vodní mlha pomůže ochladit zahradní posezení v parném létě
Autor: archiv FTP Prima Vodní mlha pomůže ochladit zahradní posezení v parném létě

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 27. června 2021 ve 12.55 na Primě!

reklama

reklama