V prvním dílu Receptáře se pustíme do výsevu rajčat

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Je čas pustit se do výsevu rajčat
Je čas pustit se do výsevu rajčat
archiv FTV Prima

reklama

Po zimní přestávce se vrací premiérové díly Receptáře prima nápadů. Hned v tom prvním se podíváme na škůdce pokojových rostlin a prozradíme, jak se těch nejčastějších rychle zbavit. S Honzou Hermanem a Pavlem „Kutilem“ Zemanem v Prima NÁPADECH ukážeme návod na výrobu šikovného stojanu s miskami na žrádlo pro kočky i s malou zásobárnou pro krmivo. A u kočiček ještě zůstaneme a poradíme, jak připravit domov na příchod nového koťátka. V rámci jarního úklidu by se vám pak mohla hodit metoda KonMari podle Marie Kondo, kterou představíme.

Jak se připravit na příchod koťátka do domácnosti?
Autor: archiv FTV Prima Jak se připravit na příchod koťátka do domácnosti?

Známá pranostika říká: „Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem.“ Proto ukážeme, jak v kamnech ekologicky a ekonomicky topit pomocí pelet. Se Šárkou Rooyou vyzkoušíme techniku tiffany, kterou využijeme pro tvorbu jednoduché jarní ozdoby do okna. A protože je právě ta správná doba, předvedeme, jak se pustit do výsevu rajčat a přesazování muškátů do země.

Vyrobíme si jarní ozdobu do oken tiffany technikou
Autor: archiv FTV Prima Vyrobíme si jarní ozdobu do oken tiffany technikou

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. března 2020 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama