V Receptáři Honza s Pavlem vyrobí praktickou stoličku

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Praktická dřevěná stolička s výklopným stupínkem podle návodu Honzy a Pavla
Praktická dřevěná stolička s výklopným stupínkem podle návodu Honzy a Pavla
archiv FTP Prima

reklama

Ačkoli to tak za okny nevypadá, je čas začít chystat naše balkony a parapety na jaro. Jak? No přece výsevem muškátů! Zblízka se podíváme na zubní kámen u našich čtyřnohých mazlíčků – vysvětlíme, jak se tvoří, jaké má důsledky, a především jak mu předcházet. Eva Borská se inspiruje japonskou kuchyní a pustí se do zdravé omelety. Pokud se ani vám nevyhnula podzimní rýma, určitě oceníte návod na výrobu borovicového balzámu, díky kterému se vyhnete alespoň odřenému nosu.

Vyrobte si pomocníka při nachlazení, borovicový balzám
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si pomocníka při nachlazení, borovicový balzám

Vánoční dekoraci v netradičních barvách si zase můžete vytvořit podle návodu Šárky Rooyi, a ještě u toho šikovně zrecyklovat plechovky. Stoličku s výklopným stupínkem, aby se vám lépe vyndaval vánoční servis po babičce nebo schované cukroví, vyrobí Honza Herman a Pavel „Kutil“ Zeman v rubrice Prima nápady. Představíme zajímavé odrůdy cibule, které si vypěstujete z osiva, a před zimním spánkem ošetříme ovocné dřeviny před škůdci.

Šárka Rooya promění bezcennou plechovku ve vánoční skvost
Autor: archiv FTP Prima Šárka Rooya promění bezcennou plechovku ve vánoční skvost

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 28. listopadu 2021 v 11.45 na Primě!

reklama

reklama