V Receptáři jsme se zaměřili na nevhodné aktivity psů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Co dělat, když se psem provádíme nevhodné aktivity?
Co dělat, když se psem provádíme nevhodné aktivity?
archiv FTV Prima

reklama

Protože již za týden oslavíme první adventní neděli, připravíme si adventní věnec ve stylu klasických českých Vánoc. Budeme se věnovat sázení stromů do krajiny a představíme si sukulentní živé kameny. V zimě chce mít každý doma pěkně teplíčko, a tak si ukážeme možnosti ve vytápění domácností.

Připravte si věnec ve stylu klasických českých Vánoc
Autor: archiv FTV Prima Připravte si věnec ve stylu klasických českých Vánoc

Pro milovníky zvířat se zaměříme na nevhodné aktivity pejsků a těm, kteří se našli spíše v rostlinné říši a zahrádkaření, odpovíme na dotazy v Listárně Václava Větvičky. V rubrice Prima NÁPADY s Vilémem Hamplem zrenovujeme starou skříňku. A pomyslnou třešničkou na dortu bude recept na skvělý krém na cup cake.

Připravte si skvělý krém na cup cake
Autor: archiv FTV Prima Připravte si skvělý krém na cup cake

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 24. listopadu 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!