V Receptáři poradíme jak naplánovat snadno udržitelnou zahradu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Naplánujte si bezúdržbovou zahradu
Naplánujte si bezúdržbovou zahradu
archiv FTP Prima

reklama

Letos se trávě neuvěřitelně daří a poslední květnový díl pořadu poradí, jak ji posekat na velkých plochách, i když je už velmi vysoká. Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman se pustí do výroby velkého letního psího sídla, tedy venkovní boudy. Veterinární poradna tentokrát poprvé „roztáhne křídla“ a zaměří se na chov holubů. Letošní topná sezona byla opravdu dlouhá, proto ukážeme, jak je třeba topná tělesa po sezóně udržovat.

Pavel s Honzou vyrobí letní sídlo pro psa
Autor: archiv FTV Prima Pavel s Honzou vyrobí letní sídlo pro psa

Kapsář ze starých riflí vám v dílně ušetří spoustu hledání a všechny menší nástroje s ním budete mít snadno po ruce. Jak na jeho výrobu, poradí Šárka Rooya. V dalším díle speciálu o plánování zahrad poradíme, jak naplánovat zahradu nejen pěknou, ale i snadno udržovatelnou. Pustíme se do boje s plísněmi a škůdci nejen na jahodách, ale i peckovinách. A ukážeme, jak si poradit s osázením velkých květináčů, aby vydržely venku celý rok – a také rostliny v nich.

Staré rifle proměňte v nový kapsář
Autor: archiv FTV Prima Staré rifle proměňte v nový kapsář

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 30. května 2021 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama