V Receptáři představíme různá plemena slepic

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Nejen pro užitek chováme slepice, nadělají i spoustu radosti
Nejen pro užitek chováme slepice, nadělají i spoustu radosti
archiv FTV Prima

reklama

Podzim už je ve vzduchu a první ranní mrazíky za dveřmi, proto se podíváme, jak připravit letněné rostliny na zazimování. V rubrice Na Míru ukážeme, jak si vyrobit malý stolek na klíče, peněženku nebo kafíčko ze železa a dřevěné kulatiny. Slepice patří mezi oblíbená domácí zvířata a dají se chovat nejen pro užitek, ale i pro radost. Poradíme, která plemena si pro tento případ vybrat. S příchodem zimy se do našich domovů stěhují i nezvaní hosté – škůdci. Poradíme, jak s nimi zatočit.

Míra vyrobí malý odkládací stolek
Autor: archiv FTP Prima Míra vyrobí malý odkládací stolek

V pošmourném podzimním počasí krásně rozzáří váš domov svíčky – poradíme, jak si vyrobit originální svícen ze skleničky, korálků a drátků. Také už byste si doma přitopili? Představíme tepelná čerpadla, jejich druhy a výhody. Podzimní čas vyzývá i k dosetí trávníku a všeobecně péči o něj. A pokud chcete po zimě co nejrychleji sklízet, je ten správný čas zasít ozimé druhy zeleniny.

Trávník zaslouží důkladnou podzimní péči
Autor: archiv FTV Prima Trávník zaslouží důkladnou podzimní péči

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 3. října 2021 ve 12.35 na Primě!

reklama

reklama