V RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ pomůžeme s výběrem i pěstováním růží

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Naučte se vybírat a pěstovat růže
Naučte se vybírat a pěstovat růže
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podobně jako panující roční období, i tento díl bude rozkvetlý, neboť se budeme věnovat růžím – vybereme sazenice a poradíme s péčí o ně. Vydáme se na prohlídku rozkvetlé alpské zahrady v Průhonickém parku a také pro radu k floristice, jaké jsou letošní trendy ve svatebních kyticích. Do nádob vysadíme dekorativní malé sukulentní zahrádky a květinovou výzdobou dotvoříme i vzhled zahradních luceren.

Zveme vás do Průhonického parku na prohlídku alpských zahrad
Autor: archiv FTV Prima Zveme vás do Průhonického parku na prohlídku alpských zahrad

V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme stylové přírodní podpěry pro popínavé rostliny a rajčata. Dozvíme se, jak se vrhnout na generální úklid bez stresu a systematicky. Chybět nebude ani oblíbená Listárna Václava Větvičky.

Vyrobte si přírodní podpěru pro popínavé rostliny a rajčata
Autor: archit FTV Prima Vyrobte si přírodní podpěru pro popínavé rostliny a rajčata

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 19. května 2019 v 11.50 na Primě!

Reklama
Reklama