V Receptáři prima nápadů poradíme, čím osázet chodníčky z nášlapných kamenů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Osázejte zahradní chodník z nášlapných kamenů rostlinami
Osázejte zahradní chodník z nášlapných kamenů rostlinami
archiv FTV Prima

reklama

Ve druhém červnovém dílu slavnostně předáme materiál paní Dagmar Hulmákové, předsedkyni charitativního spolku Deky z lásky, který jste nám na základě naší reportáže a výzvy poslali, a spolu s projektem Prima SVĚT tak podpořili dobrou věc. Poradíme, jak ochránit rostliny v užitkové zahradě před mšicemi a dalšími škůdci. Inspirujeme se, čím a jak osázet zahradní chodníčky z nášlapných kamenů. Podlehneme vůni a kouzlu známých i méně známých druhů tymiánů. Pustíme se do záchrany unikátní orchidejové louky na Kladensku.

Záchrana unikátní orchidejové louky na Kladensku
Autor: archiv FTV Prima Záchrana unikátní orchidejové louky na Kladensku

V pravidelných rubrikách Naše zvířata pomůžeme s chovem krkavcovitého ptáka krasky červenozobé, v Prima NÁPADECH se vrhneme na rekonstrukci podlahy a v Listárně Václava Větvičky zodpovíme všechny zvídavé dotazy.

Jak na chov krasky červenozobé?
Autor: archiv FTV Prima Jak na chov krasky červenozobé?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 9. června 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama