V Receptáři prima nápadů se dozvíme, jak na servis a údržbu kolečkových bruslí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Aby kolečkové brusle dobře sloužily, dopřejte jim tu správnou péči
Aby kolečkové brusle dobře sloužily, dopřejte jim tu správnou péči
archiv FTV Prima

reklama

První červnová neděle přímo vybízí ke kultivačním pracím na zahradě. Poradíme, jak na ně i u velkých a nových záhonů. Pokud jste při úklidu půdy nebo garáže našli staré kolo po dědovi, ukážeme, jak ho proměnit v originální truhlík na zahradu. Na Míru! Představíme vskutku výjimečné plemeno huculských koní a jeho specifika. Krásné počasí vybízí k projížďkám na kolečkových bruslích. Poradíme, jaké vybrat i jak je správně servisovat.

Huculští koně jsou výjimečné plemeno
Autor: archiv FTV Prima Huculští koně jsou výjimečné plemeno

V posledních letech je ideálem většiny lidí anglický trávník kolem domu. Jenže podmínky pro jeho růst u nás vůbec nejsou ideální. Navrhneme tak alternativu – přirozený, ale i jedlý trávník v nezkrotné zahradě spolu s květnatou loukou. A doporučíme také, kdy a jak ho sekat. Přineseme rady, jak si usnadnit žehlení. V poradně tentokrát zodpovíme vaše dotazy týkající se zahrady, a to s dendrologem Miroslavem Frankem. Opět se zaměříme na škůdce a naučíme vás je správně najít a určovat, a to nejen na zahradě. A samozřejmě poradíme, jak proti nim bojovat.

Ochrana rostlin proti škůdcům musí být důkladná
Autor: archiv FTV Prima Ochrana rostlin proti škůdcům musí být důkladná

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Receptářem provázejí Eva Borská a Oldřich Navrátil
Autor: archiv FTV Prima Receptářem provázejí Eva Borská a Oldřich Navrátil

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 5. června 2022 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!