V Receptáři prima nápadů se pustíme do úpravy živého plotu

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Na jaře je potřeba zastřihnout živý plot
Na jaře je potřeba zastřihnout živý plot
archiv FTV Prima

reklama

Také chcete pěstovat zeleninu, ale nemáte pro to ideální půdní podmínky? Poradíme, jak strukturu i kvalitu půdy zlepšit. Pokud se vám doma povaluje starý skateboard, nechte se inspirovat Pavlem „Kutilem“ Zemanem a Honzou Hermanem a vyrobte z něj originální snídaňový stolek do postele. Pozveme vás na návštěvu k chovatelce koz a probereme s ní jejich plemena, péči, kterou vyžadují, i výhody a nevýhody jejich chovu. V rubrice Domov pak ukážeme, jak můžete v domácnosti využít fialky v koupelně, ale třeba i při vaření – mají totiž mnoho léčivých účinků.

Ze starého skateboardu vyrobte snídaňový stolek do postele
Autor: archiv FTV Prima Ze starého skateboardu vyrobte snídaňový stolek do postele

Šárka Rooya přinese originální návod na dekorační i funkční podtácky zdobené háčkováním. S příchodem teplého počasí je ten pravý čas zaměřit se na výměnu vytápění před novou sezonovou – poradíme, jaké způsoby topení lze dnes využít a jaké jsou jejich (ne)výhody. Pustíme se i do jarní úpravy živého plotu a navedeme vás, jaká první opatření provést u nově zasazených brambor.

Vyrobte si šikovné podtácky zdobené háčkováním
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si šikovné podtácky zdobené háčkováním

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 9. května 2021 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama