V Receptáři prima nápadů se zaměříme na likvidaci náletů za plotem

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Proč bychom se měli starat o plochy za plotem naší zahrady?
Proč bychom se měli starat o plochy za plotem naší zahrady?
archiv FTV Prima

reklama

V posledním březnovém dílu si připomeneme, že nestačí mít na jaro dokonale připravené pouze vlastní záhony, ale je vhodné zkultivovat i nejbližší okolí za plotem naší zahrady. Díky tomu se můžeme zbavit potencionálního zdroje škůdců a nákazy, kteří by mohli proniknout na náš pozemek. Naučíme se pečovat o růže po zimě. A také se dozvíme spoustu zajímavých informací a rad o chovu želvy. V rubrice Prima NÁPADY vyrobíme originální stolek s hodinami. Ostatně skleněné hodiny budou hrát hlavní roli také při Tvoření s Rooyou.

Honza s Pavlem se pustí do rekonstrukce stolku
Autor: archiv FTV Prima Honza s Pavlem se pustí do rekonstrukce stolku

Na vaše dotazy týkající se všeho okolo staveb odpoví pravidelná Listárna a spolu s Pepou Libickým pronikneme do tajů technologie světlovodů, které takřka zázračně pomohou v místnostech, kde bojujeme s nedostatkem denního světla.

Paní veterinářka Míša nám poradí s chovem želv
Autor: archiv FTV Prima Paní veterinářka Míša nám poradí s chovem želv

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. března 2020 v 12.45 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!