V Receptáři prima nápadů tentokrát poradíme, jak se správně po zimě postarat o růže

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Po zimě potřebují růže zvláštní péči
Po zimě potřebují růže zvláštní péči
archiv FTV Prima

reklama

Růže najdeme skoro na každé zahradě. Jejich pěstování ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Dobrý start sezony je zásadní, a tak je právě nyní čas na starost o růže po zimě. Představíme papouška coby domácího mazlíčka a prozradíme, co všechno od nás bude potřebovat i to, jak o něj pečovat. Nejen všichni milovníci vinylových desek, ale třeba i knih ocení návod na krásné úložné poličky jak jinak než Na Míru. U brašnářky se podíváme na zub kabelkám i pánským taškám a poradíme, jak je udržovat v kondici.

Víte, jak se správně starat o kožené doplňky?
Autor: archiv FTV Prima Víte, jak se správně starat o kožené doplňky?

Úrodná půda je zásadní pro bohatou sklizeň. Poradíme, jak jí docílit v rámci nezkrotné zahrady a jak snadno kompostovat. Sezona je před námi, a tak je třeba uklidit zimní vybavení, vyndat jarní a připravit i letní. Poradíme, jak systematicky uložit věci ve sklepě či garáži, abyste vše snadno našli. V poradně se opět zaměříme na bezpečnost chat, chalup, bytů i dalšího majetku. Zaměříme se i na okurky, oblíbené plodiny, které je v tuto dobu potřeba vysít. Provedeme vás jejich odrůdami, ošetřením i výběrem správného substrátu.

Provedeme vás novými odrůdami okurek
Autor: archiv FTV Prima Provedeme vás novými odrůdami okurek

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. dubna 2022 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama