V Receptáři se bude sázet česnek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Teď je ten správný čas zasadit česnek
Teď je ten správný čas zasadit česnek
archiv FTV Prima

reklama

Brzy přijdou první mrazy, a je tedy ten správný čas zasázet česnek! Pomůžeme vám s výběrem odrůdy i přípravou záhonu. S blížící se zimou opět nastává potřeba postarat se o zpěvné ptactvo. Proto v tomto dílu ukážeme, že vyrobit si krmítko pro ptáčky není nic složitého. Ukážeme také, čím ptáčky v zimě krmit a co do krmítka naopak nesmí. Když se řekne alergie, většina lidí si představí jarní pylovou sezonu. Alergie vás ale může trápit i na podzim, proto ukážeme, jak doma správně uklidit, aby se co nejvíce zmírnila.

Pavel s Honzou vás naučí vyrábět krmítko pro ptáčky
Autor: archiv FTV Prima Pavel s Honzou vás naučí vyrábět krmítko pro ptáčky

Technikou ketlování se pusťte třeba do výroby náramku podle návodu, jehož autorkou je Šárka Rooya. Listárna se tentokrát bude věnovat domácím mazlíčkům. V rubrice DOMOV prozradíme, jak uchovávat potraviny, aby vydržely co nejdéle čerstvé a nekazily se. Okrasné jehličnany mají v zahrádce snad všichni, podíváme se proto na jejich nejčastější neduhy.

Víte jak uchovat potraviny co nejdéle?
Autor: archiv FTV Prima Víte jak uchovat potraviny co nejdéle?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 25. října 2020 v 10.55 na Primě!

reklama

reklama