V Receptáři se chystáme na Vánoce!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Místo adventního věnce vyrobíme na stůl sváteční aranžmá
Místo adventního věnce vyrobíme na stůl sváteční aranžmá
archiv FTV Prima

reklama

Ač vám to může přijít brzy, prosinec je správným časem na výsev muškátů! Zkuste si s naším návodem vypěstovat tuhle chloubu balkonů a oken na příští sezonu sami. K Vánocům neodmyslitelně patří ořechy, Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem se proto pustí do výroby šikovného louskáčku. Při zimních procházkách se mnoho z nás snaží přilepšit vodním ptákům, a tak hází labutím třeba staré pečivo. Není to ale úplně správně. Ukážeme, čím vodní ptáky v zimě krmit, aby si pochutnali, a zároveň dostávali správnou výživu. Sváteční aranžmá se svíčkami na stůl si můžete vyrobit třeba jako náhradu adventního věnce. Předvedeme, jak na to.

Prosinec je vhodný k výsevu muškátů
Autor: archiv FTV Prima Prosinec je vhodný k výsevu muškátů

I dveřní zarážka může mít sváteční nádech! Šárka Rooya ji vyrobí originálně v podobě vánočního skřítka. Listárna se bude věnovat čtyřnohým mazlíčkům. Také vám před Vánocemi chodí balíčky v kartonových krabicích? Ukážeme, jak je chytře recyklovat a vyrobit z kartonu překrásné dekorace. Na závěr prozradíme, jak si na jaře ušetřit spoustu práce včasnou dezinfekcí skleníku.

I dveřní zarážka může mít sváteční nádech
Autor: archiv FTV Prima I dveřní zarážka může mít sváteční nádech

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 6. prosince v 11.55 na Primě!

reklama

reklama