V Receptáři se dozvíme o problémech se psí srstí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Objevili jste v srsti vašeho psa sametky?
Objevili jste v srsti vašeho psa sametky?
archiv FTV Prima

reklama

Tentokrát RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ ukáže, jak si můžete sami a velmi snadno namnožit drobné ovocné dřeviny, především pak rybíz. V rubrice Prima NÁPADY se pustíme do výroby poličky ve tvaru letadla, kterou ocení všichni velcí i malí kluci. Ve veterinární poradně prozradíme, co máte dělat, pokud se v srsti vašich psů objeví sametky. Ukážeme, jak se dělá propolisová tinktura a mast a na co všechno ji můžete využít.

Vyrobte svému synovi poličku ve tvaru letadla
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte svému synovi poličku ve tvaru letadla

Kresbu suchým pastelem přes šablony na stránky ze staré knihy zvládnete snadno i vy. Veterinární listárna zodpoví vaše otázky ohledně psů, koček i morčat. Čeká vás i pokračování minisérie o vytápění. A na závěr poradíme, na jaké práce byste neměli zapomenout v půlce září na zahradě.

Naučte se kreslit suchýn pastelem
Autor: archiv FTV Prima Naučte se kreslit suchýn pastelem

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 13. září 2020 ve 11.50 na Primě!

reklama

reklama