V Receptáři se naučíte vyrobit si kalendář významných dnů rodiny

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Vyrobte si domácí kalendář rodinných událostí
Vyrobte si domácí kalendář rodinných událostí
archiv FTV Prima

reklama

Tentokrát ukážeme, jak můžeme snadno vybrat, vytřídit a uskladnit brambory, aby přečkaly klidně celou zimu. Kutilům nabídneme v Prima NÁPADECH návod na výrobu velice nevšední lampy ze starých berlí. Víte, kdy a proti kterým chorobám naočkovat koťátka? Ukážeme, že kompostování kuchyňských zbytků jde nejen v domečku se zahradou, ale klidně i v bytě.

 
Nastal čas uskladnění vypěstovaných brambor
Autor: archiv FTV Prima Nastal čas uskladnění vypěstovaných brambor

Vyrobíme kalendář významných rodinných dnů, který ocení všichni, kdo zapomínají na narozeniny a svátky. Plánujete zahradu? Poradíme, čím začít i jak dopředu myslet na její snadnou údržbu. A poradíme, jak správně sušit petržel, listy jahodníku, maliníku i ostružiníku.

Aby bioodpad neskončil v popelnici, kompostujte
Autor: archiv FTV Prima Aby bioodpad neskončil v popelnici, kompostujte

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 20. září 2020 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama