V Receptáři si mimo jiné povíme o zpracování vlašských ořechů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Vlašské ořechy můžete naložit do medu nebo třeba zavařit
Vlašské ořechy můžete naložit do medu nebo třeba zavařit
archiv FTV Prima

reklama

Na nedělní výlet vyrazíme na jižní Moravu, abychom se něco dozvěděli o výběru a výsadbě vinné révy, navíc tam navštívíme vodní zahradu. Věnovat se budeme také pěstování kiwi. Připravíme si zásoby na zimu a naučíme se zpracovat vlašské ořechy: zavařovat, nakládat do medu, pražit a péct.

Dozvíte se více o výběru a výsadbě vinné révy
Autor: archiv FTV Prima Dozvíte se více o výběru a výsadbě vinné révy

Nezapomeneme zapojit ani naše šikovné ruce a spolu s Vildou si v Prima NÁPADECH vyrobíme naprosto originální pelíšek pro kočky ve tvaru indiánského týpí. Připravíme se na blížící svatodušní svátky a budeme vzpomínat s láskou – naaranžujeme dušičkové srdce. V rubrice Naše zvířata zazimujeme plazy a těšit se můžeme rovněž na pravidelnou Listárnu s Václavem Větičkou.

Na blížící se Dušičky vyrobte vkusnou dekoraci ve tvaru srdce
Autor: archiv FTV Prima Na blížící se Dušičky vyrobte vkusnou dekoraci ve tvaru srdce

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 27. října 2019 v 11.45 na Primě!

reklama

reklama