V Receptáři vyrobí Míra praktický herní stolek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Herní stolek je praktickým a originálním vánočním dárkem
Herní stolek je praktickým a originálním vánočním dárkem
archiv FTP Prima

reklama

Při poledni třetí adventní neděle se vydáme na zahradu za ptáčky a ukážeme si, jak pro ně připravit krmítka. Koneckonců jsou právě ptáčci nejlepšími predátory proti škůdcům! V rubrice Na Míru předvedeme, jak si vyrobit herní stolek s boxy na nápoje a poličkami na výhru nejen pro všechny milovníky deskovek. Podíváme se dále na rizika, která čekají naše mazlíčky během vánočních svátků a oslav silvestra. S Evou Borskou se opět pustíme do vánočního pečení, tentokrát do kváskové vánočky.

Zima je v plném proudu, myslete na ptáčky
Autor: archiv FTP Prima Zima je v plném proudu, myslete na ptáčky

Vytvoříme další vánoční dekoraci, a to korálkový věneček, že kterého vyrobíte i originální náušnice. Poradíme, jak mít i v tomto ročním období teplo pod pergolou. Provedeme vás výběrem neobvyklých či zapomenutých odrůd zeleniny, jejichž pěstování byste v příštím roce rozhodně měli vyzkoušet. A vrátíme se i k úrodě letošní a zkontrolujeme její správné uskladnění.

Korálkový věneček podle jednoduchého návodu
Autor: archiv FTP Prima Korálkový věneček podle jednoduchého návodu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 12. prosince 2021 v 11.45 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!