Víte, co je vikinská židle? Míra poradí!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Vikingská židle je velmi originální kus nábytku
Vikingská židle je velmi originální kus nábytku
archiv FTV Prima

reklama

Pokud vás mrzí, že je letošní houbařská sezona už u konce, nezoufejte! Ukážeme, jak si vypěstovat žampiony přímo u vás doma. Minutový manžel – lekce pro ženy tentokrát ukáže snadný způsob, jak dát nový kabát starému nábytku, a to pomocí samolepicí tapety, kterou zvládnete nalepit bez bublin. Dřevo se opět stává fenoménem, proto předvedeme, jak v kamnech a krbech topit co nejefektivněji. Beze ztrát se pustíme do zpracování ovadlých listů salátu či rukoly a uvaříme vynikající krokety s rajčatovou salsou.

Víte, jak topit efektivně?
Autor: archiv FTV Prima Víte, jak topit efektivně?

V rubrice Parťáci od fochu se tentokrát zaměříme na ochranu svých domovů před zloději. Právě teď na podzim je ideální čas na výsadbu stromů a dalších dřevin – prozradíme zásady správné výsadby i jak nové stromky ochránit přes zimu. Pokud vám přijde jídelníček vašeho čtyřnohého mazlíčka jednotvárný, můžete zkusit přechod na B.A.R.F. krmivo. Ukážeme, jak na to. Na Míru se tentokrát pustíme do výroby vikinské židle ze zbytku smrkové fošny.

Je nejvyšší čas na podzimní výsadbu stromů a jiných dřevin
Autor: archiv FTV Prima Je nejvyšší čas na podzimní výsadbu stromů a jiných dřevin

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Krokety s rajčatovou salsou
Autor: archiv FTV Prima Krokety s rajčatovou salsou

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 13. listopadu 2022 v 11:50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!