Vyrobte si na Velikonoce minizahrádku ve skořápkách

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Vaječné skořápky využijete pro výrobu dekorace
Vaječné skořápky využijete pro výrobu dekorace
archiv FTV Prima

reklama

Duben je pro všechny zahrádkáře čas maximálního nasazení, ale kromě záhonků byste měli věnovat pozornost a péči i trávníku. Poradíme, jak se o něj máte po zimě správně starat. Originální lavici do předsíně vyrobí Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman ze staré skříně. Příchod štěňátka do rodiny neznamená jen spoustu radosti, ale i starostí. Ukážeme jak připravit domácnost, aby byla bezpečná, a zároveň aby vám štěně nic nezničilo. Velikonoční pondělí je za rohem, přineseme proto i návod na vlastnoručně upletenou pomlázku.

Není nad vlastnoručně upletenou pomlázku
Autor: archiv FTV Prima Není nad vlastnoručně upletenou pomlázku

Originální dekorací nejen na Velikonoce mohou být minizahrádky ve vaječných skořápkách. Pokud jste pozadu s jarním úklidem, poradíme jak rychle a snadno umýt okna. Pro krásnou úrodu po celé léto je třeba již teď správně zpracovat zem. Šikovným pomocníkem k tomu je rotavátor, který představíme. A na závěr ukážeme, jak byste měli správně ostříhat hortenzie, aby ještě letos v létě opět krásně kvetly.

Připravte se na příchod štěněte do rodiny
Autor: archiv FTV Prima Připravte se na příchod štěněte do rodiny

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. dubna 2021 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama