Vyrobte si podle Receptáře jednoduchý přístřešek na dřevo

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Pavel s Honzou naučí diváky vyrobit si jednoduchý přístřešek na dřevo
Pavel s Honzou naučí diváky vyrobit si jednoduchý přístřešek na dřevo
archiv FTV Prima

reklama

V posledním zářijovém dílu ukážeme, jak ještě narychlo před zimou vysadit jahody do netkané textilie. A protože zima už je opravdu za rohem, poradíme i s výrobou jednoduchého přístřešku na dřevo, aby nezvlhlo. Vysvětlíme, proč je důležité naočkovat psy proti tetanu a kdy toto očkování provést. Na koupání v bazénu už venku počasí není, ale trochu léta vám může na zahradu či terasu vnést vířivka.

Víte, proč je důležité očkovat psa proti tetanu?
Autor: archiv FTV Prima Víte, proč je důležité očkovat psa proti tetanu?

Minimalistický obrázek z natrhaných kousků papíru si snadno vyrobíte s naším návodem. Jako vždy je připravena i listárna, tentokrát veterinární. Efektivní a úsporné vytápění můžete před přicházející zimou zařídit také u staršího domku. I teď na podzim můžete ještě zasít a sklízet některé plodiny, třeba ředkvičky. Na podzim přestáváme jezdit na své chaty a chalupy, proto je potřeba je pořádně zabezpečit před zloději.

Z natrhaného papíru si vyrobte minimalistický obrázek
Autor: archiv FTV Prima Z natrhaného papíru si vyrobte minimalistický obrázek

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 27. září 2020 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama