Vyrobte si ze starých dveří přesazovací stůl

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Aby přesazování bylo jednodušší, vyrobte si přesazovací stůl
Aby přesazování bylo jednodušší, vyrobte si přesazovací stůl
archiv FTV Prima

reklama

I v druhé polovině května se budeme věnovat cenným radám pro všechny zahrádkáře. Ukážeme si, jak se úsporně vypořádat se suchem na zahradě i v sadu, který způsob výsadby rajčat je nejefektivnější a co udělat s přemnoženými mravenci okolo domu a záhonů.

Ze starých triček si můžete vyrobit kobereček
Autor: archiv FTV Prima Ze starých triček si můžete vyrobit kobereček

Ve Tvoření s Rooyou na vás čeká návod na zužitkování starých triček – vykouzlíme z nich stylové koberečky, které navíc šetří i naši planetu. Kutilové v Prima Nápadech pro změnu využijí staré dveře a vyrobí z nich přesazovací stůl. Veterinární poradna vás připraví na správnou péči o andulky a prozradíme vám, proč je vhodné uchovávat potraviny pomocí vakuování.

Víte, proč je vhodné uchovávat potraviny pomocí vakuování?
Autor: archiv FTV Prima Víte, proč je vhodné uchovávat potraviny pomocí vakuování?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 17. května 2020 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama