Vysaďte si borůvky, je nejvyšší čas

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Vysazování borůvek
Vysazování borůvek
archiv FTV Prima

reklama

Vysvětlíme, čím jsou čmeláci specifičtí jako opylovači oproti včelám medonosným. Provedeme vás jarní údržbou bazénů – správnou aplikací chemie, mechanickým odstraňováním nečistot i technickými novinkami, které vám péči usnadní. Minutový manžel – lekce pro ženy představí pravidla bezpečnosti práce s křovinořezem a ukáže, které ochranné pomůcky vám nesmí chybět. Pokud doma topíte dřevem, je správný čas řešit jeho zásoby a správné uskladnění na příští sezónu i kontrolu kotle či kamen po té minulé.

S křovinořezem opatrně
Autor: archiv FTV Prima S křovinořezem opatrně

Milovníci cuket nebo dýní dobře věcí, že právě nyní je správný čas na výběr jejich odrůd, přípravu záhonů a výsadbu. Pokud jste si pořídili štěně, poradíme, jak vést jeho výcvik pozitivně. Zaměříme se i na sázení borůvek v kombinaci s okrasnými rostlinami a doporučíme, jak zvýšit jejich úrodu. Na Míru se pustíme do renovace staré pumpy, která si zaslouží nový kabát i domeček na čerpadlo, aby byla připravena na letní sezónu.

Renovace pumpy, která rozhodně není nejnovější
Autor: archiv FTV Prima Renovace pumpy, která rozhodně není nejnovější

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Těší se na vás Markéta
Autor: archiv FTV Prima Těší se na vás Markéta

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. května 2023 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama