Vytvořte si originální vánoční dekoraci na stůl

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Ještě stále si můžeme vyrobit vánoční květinovou výzdobu na stůl
Ještě stále si můžeme vyrobit vánoční květinovou výzdobu na stůl
archiv FTV Prima

reklama

Tak už i čtvrtá, andělská svíčka se rozhořela na našem adventním věnci, proto je nejvyšší čas pustiti se do finálních štědrovečerních příprav: společně se naučíme plést vánočku, připravíme originální květinovou dekoraci na sváteční stůl, vyrobíme dárky pomocí hobby řezacího plotru a vytvoříme vánoční vintage ozdoby pomocí krajek a knoflíků. A když už je máme na stole, využijeme krajky také k nazdobení malých dekoračních stromečků.

Pomocí krajky můžeme nazdobit dekorační stromečky
Autor: archiv FTV Prima Pomocí krajky můžeme nazdobit dekorační stromečky

Ačkoli jsme všichni plní nedočkavosti z nadcházejícího Štědrého večera, stranou nezůstane ani Listárna Václava Větvičky. Na závěr se mohou pánové přiučit, jak mají pečovat o své svršky v malé škole žehlení. Dámy si zase rozšíří obzory prostřednictvím pozapomenutého receptu na skvělé vánoční nadívané šneky, kteří bývali tradiční součástí vánoční hostiny.

Připomeňme si starý recept na nadívané šneky
Autor: archiv FTV Prima Připomeňme si starý recept na nadívané šneky

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 22. prosince 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!