Vyzkoušejte luxusní makronky s cizrnou podle receptu Luboše Rychvalského

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Cizrnový hummus je skvělou náplní oblíbených makronek
Cizrnový hummus je skvělou náplní oblíbených makronek
archiv FTV Prima

reklama

Poslední předprázdninový díl pořadu začneme výrobou šikovného pomocníka na sušení bylinek z rámů na obrazy. Jak jinak než Na Míru. Zaměříme se na podzemní škůdce, kteří i přesto, že je nevidíme, mohou na naší zahradě způsobit velké škody. Beze ztrát zpracujeme tentokrát římský hrách neboli cizrnu, kterou využijeme při výrobě makronek s hummusem. A pokud si chcete i na své pergole připadat jako u moře, poradíme, jak si na ni navěsit efektní závěsy a záclony.

K sekání vysoké trávy skvěle poslouží obyčejná kosa
Autor: archiv FTV Prima K sekání vysoké trávy skvěle poslouží obyčejná kosa

Jednoduchost zahrad našich babiček může být inspirací i v dnešní době. Ukážeme, jak jejich principy využít. Sice je léto a nad topením tak asi mnoho z nás neuvažuje, možná je ale ten správný čas se na něj zaměřit před nadcházející sezonou. Představíme proto alternativy v topení. Pokud se chystáte na dovolenou i s vaším čtyřnohým mazlíčkem, poradíme, jak jemu i vám cestu co nejvíce zpříjemnit a bezpečně si ji užít. Čtrnáct týdnů soutěže Klíč k novému balkonu je u konce. Vyhlásíme proto jejího vítěze a ukážeme vám proměnu balkonu pod naší taktovkou.

Zahrady našich babiček jsou skvělou inspirací
Autor: archiv FTV Prima Zahrady našich babiček jsou skvělou inspirací

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby a vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. června 2022 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!