Z dýně si můžete vyrobit neobvyklou kočičí dekoraci

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Vytvořte si originální a neobvyklou podzimní dekoraci z dýní
Vytvořte si originální a neobvyklou podzimní dekoraci z dýní
archiv FTV Prima

reklama

První říjnovou neděli nasbíráme suchá semena pro výsevy v příštím roce a naučíme se rozmnožovat orchideje in vitro. Zahradník Milan Havlis nám představí méně známý, stálezelený keř leukotoe, jehož jméno bylo inspirováno krásnou perskou princeznou. Milovníkům koček prozradíme v rubrice Naše zvíře více o mimořádně přátelských burmillách, jednom z posledních uznaných plemen krátkosrstých koček. A aby jich nebylo málo, vyrobíme si z dýní roztomilou podzimní dekoraci – kočičí partu.

Keř leukotoe dostal své jméno po perské princezně
Autor: archiv FTV Prima Keř leukotoe dostal své jméno po perské princezně

V rubrice Prima NÁPADY předěláme obyčejný barel na zcela originální mycí kout do dílny. Pustíme se do výběru vhodné fasády pro dům. Receptář by nebyl tím, čím je, bez oblíbené Listárny Václava Větvičky.

Chcete se dozvědět více o burmillách?
Autor: archiv FTV Prima Chcete se dozvědět více o burmillách?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 6. října 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama