Ze staré židle můžete vyrobit vozítko na zahradní nářadí

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Co lze vyrobit ze staré židle předvedou Pavel s Honzou
Co lze vyrobit ze staré židle předvedou Pavel s Honzou
archiv FTV Prima

reklama

Dnešní neděli začneme cennými tipy, jak pečovat o zasazené brambory, abychom měli co nejbohatší úrodu, a poradíme, které květiny vysazené v truhlících budou nejlépe zdobit naše balkóny a parapety. Ve veterinářské poradně se dozvíme, jak ulevit od alergie našim psím kamarádům, a Šárka nám ukáže, že i z betonu se dá vyrobit krásný šperk. Naši kutilové vyrobí ze staré židle užitečného pomocníka na zahradu, díky kterému budeme mít veškeré nářadí vždy po ruce.

Jaké jsou možnosti ve výběru květin pro pěstování na balkoně?
Autor: archiv FTV Prima Jaké jsou možnosti ve výběru květin pro pěstování na balkoně?

Na závěr nebudou chybět ani rady na úsporu v naší domácnosti. Povíme si o moderním způsobu využití fotovoltaické energie a poradíme, jak správně vybrat lůžkoviny a jak o ně pečovat.

Jaké lůžkoviny jsou vhodné pro nás a jaké pro naše čtyřnohé mazlíčky?
Autor: archiv FTV Prima Jaké lůžkoviny jsou vhodné pro nás a jaké pro naše čtyřnohé mazlíčky?

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 10. května 2020 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!