Zkuste si vyrobit venkovní výběh pro králíčky či morčata

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
I morče nebo malý králíček může mít svůj venkovní výběh
I morče nebo malý králíček může mít svůj venkovní výběh
archiv FTV Prima

reklama

Také vám po nedávných deštích narostla tráva tak vysoká, že ji běžná sekačka nezvládne? Poradíme, jak si připravíte na sekání tradiční kosu – je to s ní snadnější, než se zdá. A ukážeme i práci s listovou či bubnovou sekačkou. Venčit se dají i malí chundelatí mazlíčci – Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman předvedou, jak vyrobit venkovní mobilní výběh pro králíčky nebo morčata. Paní veterinářka Míša Riedlová zase prozradí, jak se máte postarat o koťata před odstavem. K letní kuchyni neodmyslitelně patří čerstvé bylinky – poradíme, jak si je vypěstujete ve speciální zahrádce.

Honza s Pavlem se pustili do výroby venkovního výběhu
Autor: archiv FTV Prima Honza s Pavlem se pustili do výroby venkovního výběhu

Sice teď na topení v domě určitě nepomýšlíte, ale je právě ideální doba na instalaci nových zařízení, díky kterým budete příští zimu topit ekologičtěji. S technikou macramé neboli drháním se na základní škole setkala většina z nás. Pojďte si ji se Šárkou připomenout a zkusit si udělat třeba závěs na květináč. Na závěr se pak zaměříme na kvalitu vody v domácnosti.

Paní veterinářka Míša poradí s péčí o koťata před odstavením
Autor: archiv FTV Prima Paní veterinářka Míša poradí s péčí o koťata před odstavením

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 21. června 2020 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama