Znáte jaboticabu? V Receptáři prima nápadů si tento ovocný stromek představíme

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu
Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hned zkraje prvního letního dílu poděkujeme všem, kteří se spolu s Prima Světem rozhodli podpořit charitativní projekt Deky z lásky. Materiál na šití dek pro nemocné děti zaslalo přes dvě stě dárců z celého Česka, a dokonce i ze Slovenska, a aktivně se do šití zapojilo čtrnáct nových dobrovolných švadlenek. Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu. Dále poradíme, jak si založit spárovou skalku z plochých kamenů a jak zajistit stromům dostatečnou závlahu. V zahradě zůstaneme i v další reportáži, která nás poučí o tom, jak bojovat se zákeřným škůdcem, který dokáže udělat v našich záhonech pěknou paseku a kterým je brouk lalokonosec.

Poradíme, jak zajistit stromům dostatečnou závlahu
Autor: archiv FTV Prima Poradíme, jak zajistit stromům dostatečnou závlahu

Naaranžujeme čerstvé řezané květiny do obrazu a v rubrice Naše zvířata probereme s odborníkem potravinové alergie u psů. Protože grilovací sezona je již v plném proudu, vyrobíme si spolu s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem v rubrice Prima NÁPADY dřevěné servírovací prkýnko. Těšit se můžeme i na tradiční Listárnu s Václavem Větvičkou.

Naaranžujte si čerstvě řezané květiny do obrazu
Autor: archiv FTV Prima Naaranžujte si čerstvě řezané květiny do obrazu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 23. června 2019 v 11.55 na Primě.

Reklama
Reklama