Znáte jaboticabu? V Receptáři prima nápadů si tento ovocný stromek představíme

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu
Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu
archiv FTV Prima

reklama

Hned zkraje prvního letního dílu poděkujeme všem, kteří se spolu s Prima Světem rozhodli podpořit charitativní projekt Deky z lásky. Materiál na šití dek pro nemocné děti zaslalo přes dvě stě dárců z celého Česka, a dokonce i ze Slovenska, a aktivně se do šití zapojilo čtrnáct nových dobrovolných švadlenek. Představíme si exotický ovocný stromek jaboticabu. Dále poradíme, jak si založit spárovou skalku z plochých kamenů a jak zajistit stromům dostatečnou závlahu. V zahradě zůstaneme i v další reportáži, která nás poučí o tom, jak bojovat se zákeřným škůdcem, který dokáže udělat v našich záhonech pěknou paseku a kterým je brouk lalokonosec.

Poradíme, jak zajistit stromům dostatečnou závlahu
Autor: archiv FTV Prima Poradíme, jak zajistit stromům dostatečnou závlahu

Naaranžujeme čerstvé řezané květiny do obrazu a v rubrice Naše zvířata probereme s odborníkem potravinové alergie u psů. Protože grilovací sezona je již v plném proudu, vyrobíme si spolu s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem v rubrice Prima NÁPADY dřevěné servírovací prkýnko. Těšit se můžeme i na tradiční Listárnu s Václavem Větvičkou.

Naaranžujte si čerstvě řezané květiny do obrazu
Autor: archiv FTV Prima Naaranžujte si čerstvě řezané květiny do obrazu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 23. června 2019 v 11.55 na Primě.

reklama

reklama