Znáte techniku japonské vazby? Více se dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak vyrobit  fotoknihu technikou japonské vazby
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak vyrobit fotoknihu technikou japonské vazby
archvi FTV Prima

reklama

V dalším díle hobby pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se nejprve vydáme do výzkumné stanice v Praze-Troji, abychom zjistili, jaké jsou výsledky zkoumání mulčovacích materiálů, a jaké z nich tedy budou nejlepší právě do naší zahrady.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: zkoumání mulčovacích materiálů
Autor: archvi FTV Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: zkoumání mulčovacích materiálů

Protože se již blíží Vánoce, bude se nám hodit inspirace na vánoční dárky: vyrobíme si fotoknihu technikou japonské vazby, představíme tip na jednoduché zdobení dárků pomocí proutků a dozvíme se o možnosti adoptovat vánoční stromeček. V rubrice Prima NÁPADY si ukážeme, jak vytvořit zajímavou dekoraci ze zrcadla.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: v rubrice Prima NÁPADY ukážeme, jak vytvořit zajímavou dekoraci ze zrcadla
Autor: archvi FTV Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: v rubrice Prima NÁPADY ukážeme, jak vytvořit zajímavou dekoraci ze zrcadla

Pomůžeme také s výběrem akvarijních rybiček do menších nádrží. Zacílíme na hlodavce, kteří mohou přes zimu škodit na našich chatách a chalupách. A nebude chybět ani tentokráte Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 9. prosince 2018 v 12.00 na Primě

reklama

reklama