POZOR Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich rozpaluje gril

Již tuto neděli 18. 5. v 18:00 hodin přichází šéfkuchař Zdeněk Pohlreich na televizní obrazovky s novou kulinářskou show Rozpal to, šéfe! Tentokrát ukáže, jak připravit lehkou, svěží, jednoduchou, a přitom skvělou kuchyni. A to vše venku, za každého počasí, na grilu!
i cukrující.
i cukrující.
Marek Dienstl

reklama

Nový pořad se liší od předchozích kulinářských sérií nepředstíranou jednoduchostí. Naopak společný má drive, energii a spád. V každém díle Rozpal to, šéfe! se těšte na kompletní menu.

Jaká je kuchyně Zdeňka Pohlreicha v této nové show? Jako vždy jsou základem kvalitní čerstvé suroviny, ideálně české. VŠE O POŘADU HLEDEJTE NA WEBU ZDE Zdeněk divákům radí, aby nezanedbali základ kuchařského úspěchu, protože: „Nejdůležitější je se dobře připravit!“

Nenechte si ujít další kulinářské čarování se Zdeňkem Pohlreichem v pořadu Rozpal to, šéfe! v neděli 18. 5. v 18:00 hodin na Primě.

O pořadu čtěte dále.

Zdeněk Pohlreich to rozpálí. Na obrazovce bude jen on a gril. Na ranči u jeho Zdeničky mu však strkali "nosy" do díla kameramani i zvědaví koně.

ZE ZÁKULISÍ nového pořadu. Šéf to rozpálil a ledy se hnuly


Vše jednoduše

Naučte se rozhlížet kolem sebe. Zdeněk při vaření venku používá množství čerstvých bylinek. Jak říká: každé jídlo je potřeba odlehčit, dodat mu vzdušnosti, a tak pokud třeba připravujete fritované jižanské kuře, zkuste k němu přidat lístky bazalky.

Tyto recepty a řadu dalších zvládnete už brzy také. Stačí sledovat Rozpal to, šéfe!

Spojení chutí? Geniální!

Mistr kuchař v této televizní novince také vysvětluje, radí a velmi přirozeným způsobem odbourává mýty, které se často v gastronomii tradují, vede diváka k tomu, aby pochopil filozofii jeho kuchyně, která je o jednoduchosti, citu pro chuť, čistotě estetické i smyslové, a zejména o skvělém požitku z jídla.

Zdeněk je v novém pořadu prostě kuchař na vesnickém statku, vystačí si s málem co do vybavení, od surovin vyžaduje především čerstvost, a jak říká: „Vždycky je okolo vás něco, co jídlo může vylepšit a dát mu punc světovosti!“

Prohlédněte si naše záběry z natáčení pořadu Rozpal to, šéfe!

(schneidy, kamera: jakunda) 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama