Smlouva o prodeji auta? Tady vše vyřešíte během několika minut

Chcete prodat nebo koupit auto na vlastní pěst? Musíte mít smlouvu. Pokud si na ni netroufnete sami, určitě budete potřebovat právní rady, aby dokument obsahoval vše, co má. Za advokáta ale nemusíte utrácet tisíce korun a ani není nutná návštěva kanceláře...
Prodat auto zvládnete i sami...
Prodat auto zvládnete i sami...
thinkstock.com

reklama

Právní dokumenty online bez nutnosti navštěvovat právníky. To nabízí jedinečná internetová aplikace GeneratorSmluv.cz, kterou najdete i na Prima Rádci. Databáze nabízí nepřeberné množství právních dokumentů, které byly vytvořeny týmem profesionálních advokátů: Kromě smlouvy o koupi vozidla tady najdete například nájemní smlouvu či smlouvu o koupi nemovitosti, exekuční návrh či návrh na rozvod.

Smlouva o koupi auta

Jedná se o speciální typ kupní smlouvy na movitou věc. Předmětem kupní smlouvy je závazek prodávajícího odevzdat věc kupujícímu a umožnit mu nabýt vlastnické právo k ní a závazek kupujícího věc převzít a zaplatit prodávajícímu kupní cenu.

Vše, co potřebujete: Smlouva o koupi vozidla

VYUŽIJTE MOŽNOST ZÍSKÁNÍ VOLNÉHO KREDITU: Pro návštěvníky Prima Rádce jsme připravili speciální akci: Prvních 100 zájemců od nás získá kredit 200 Kč na vygenerování právních dokumentů. Kredit dostanete po registraci zde. Zbývá ještě přes 30 volných kreditů...

Jak to funguje: 3 jednoduché kroky

Všechny dokumenty odpovídají aktuálním zákonům i novému občanskému zákoníku. Spolupracující právní kancelář databázi postupně rozšiřuje. Za více než rok fungování už klientům aplikace ušetřila asi dva miliony korun. Revoluční projekt je řešením pro lidi hledající nejběžnější právní dokumenty.

  1. Vytváření právních dokumentů probíhá prostřednictvím intuitivního procesu přímo na internetových stránkách GeneratorSmluv.cz.
  2. Zde vyplníte požadované informace potřebné pro vygenerování dokumentu.
  3. Následně obdržíte PDF soubor, který již stačí pouze podepsat.

V případě potřeby důkladnější právní konzultace, úpravy dokumentu i právních rad je vám k dispozici kontaktní formulář na partnerskou advokátní kancelář, která nabídne doplňující servis.

Kolik to stojí

Cena jednoho dokumentu se pohybuje od 50 do 300 korun, některé jsou k dispozici zdarma.

Povinné ručení online Bleskové srovnání, bleskové sjednání. Na Prima RádciPrima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama