Temný Kraj sériovým vraždám důchodců na stopě. Případ Loupežníků se uzavírá

V seriálu Temný Kraj se v sobotu večer uzavře druhý dvoudílný případ - Loupežníci. Okruh podezřelých se zužuje, přesto není jasné, jestli za zločiny stojí složité vztahy mezi místními lidmi nebo loupežnické praktiky drzých podomních prodejců. I přes snahy policie podezřelá dvojice pachatelů dál uniká.
Hlavní hrdina Petr Kraj léta jenom pracoval. Teď mu doktor přikazuje, že má zvolnit?
Hlavní hrdina Petr Kraj léta jenom pracoval. Teď mu doktor přikazuje, že má zvolnit?
archiv FTV Prima

reklama

Závěr druhého případu seriálu Temný Kraj uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě.

I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy a dozvíte se více. 

Kriminalista Petr Kraj pátrá společně s trojicí detektivů z okresního oddělení po pachatelích sériových vražd důchodců a pomáhá jim napravit dosavadní chyby ve vyšetřování. (Celou 1. část případu Loupežníci můžete sledovat online)

Komu se nakonec podaří chytit cynické vrahy přímo při činu? Jak se Petr vyrovná se svou diagnózou a s novým životem na venkově? To uvidíte v neděli večer na Primě!

Pusťte si také:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (3,4): Chyby ve vyšetřování

 

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu - Čarodějnice:

Trest smrti pověšením

Sérioví vrazi: Svatoslav Štěpánek – maminčin mazánek, který nenáviděl ženy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!