Padla první klapka seriálu Sestřičky Modrý kód: Vzniká nový seriál s vašimi oblíbenými herci

Natáčení zahájil kreativní producent Ivan Vodochodský 9. července přímo v dekoraci seriálové Nemocnice Rubava zakrojením třípatrového, šestnáctikilového dortu a slavnostním přípitkem.
„Rozhodli jsme se oživit jeden z našich nejúspěšnějších seriálů a jsem moc rád, že se nám pro tento projekt podařilo získat skvělé herce zvučných jmen, ale i nové mladé talenty. Příběh seriálu se zaměří na osudy čtyř hlavních zdravotních sester z Nemocnice Rubava, respektive tří zdravotních sester a jednoho zdravotního bratra,“ vysvětlil Vodochodský s tím, že do Sestřiček přechází nejoblíbenější postavy z Modrého kódu v čele se Sabinou Laurinovou v roli vrchní sestry Mery.
„Prozradím, že se jí života vrátíme její osudovou lásku Davida v podání Marka Němce, kterého si diváci i Sabina vyprosili. A nově přichází skvělá Adéla Gondíková jako její kamarádka Míša s celou rodinou. Tým sestřiček doplní i půvabná, mladá Natálie Halouzková jako sestra Katka a mladý talent Honza Nedbal v roli zdravotního bratra Lukáše. A jsem rád, že se nám podařilo pro roli Honzovi babičky získat úžasnou herečku Danielu Kolářovou. Věřím, že takovou sestavu diváci ocení,“ dodává Vodochodský. První díl seriálu Sestřičky přinese FTV Prima už na konci prázdnin!