Exkluzivní ukázka: Kida čeká v seriálu Sestřičky velký zápas. Půjde mu o život!

Ilegální zápasy jsou vždy na hraně bezpečnosti. Kida čeká v pondělí epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód velký zápas, k němuž ho donutí jeho strýc. Kidovi ale půjde o život. Sledujte Primu v pondělí ve 20.15.
Kid padne k zemi
Kid padne k zemi
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

Kid se sice dušoval, že odjede za bratrem do Neměcka, kde bude pilně studovat a žít hodnotnější život, než jakým žil na rubavském sídlišti Rondo. Jenže jak David a Mery zjistí, Kid ve všem lhal a do Německa vůbec neodjel. Žije u svého strýce a tety, společně se svou malou sestřenicí. Právě kvůli ní se vrátí David Hofbauer na Kidovo naléhání do Rubavy. Je totiž vážně nemocná.

U příležitosti léčení malé dívenky se David dozvídá pravdu o Kidovi. Jeho strýc ho nutí bojovat v ilegálních zápasech, což Davida maximálně popudí. Kida nyní čeká náročný zápas. V pouhých 14 letech ho jeho strýc postaví proti dospělému soupeři. A Kidovi půjde o život.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky:

Sestřičky Modrý kód (6): Kidův velký zápas
Sestřičky Modrý kód (6): Kidův velký zápas

Přežije Kid tento zápas se smrtí? Podaří se Davidovi jeho život zachránit? To uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v dalším pokračování seriálu Sestřičky Modrý kód!

David Hofbauer

David Hofbauer je zpátky v seriálu Sestřičky. Jak se na něj bude tvářit Mery a Michal? Sledujte exkluzivní rozhovor

reklama