Jak se točí milostné scény mezi Davidem Hofbauerem a Mery? Sledujte video!

Podívejte se na záznam Instagram livestreamu s Markem Němcem alias Davidem Hofbauerem ze seriálu Sestřičky Modrý kód. Objeví se i Sabina Laurinová a Marek Němec prozradí, kam se bude ubírat vztah Davida a Mery! Sestřičky Modrý kód sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.
Marek Němec a Sabina Laurinová v seriálu Sestřičky Modrý kód
Marek Němec a Sabina Laurinová v seriálu Sestřičky Modrý kód
FTV Prima/Sestřičky Modrý kód

reklama

Instagram livestream s Markem Němcem alias Davidem Hofbauerem proběhl těsně před vysíláním první epizody seriálu Sestřičky Modrý kód. Protože byl Marek Němec z livestreamu nadšený, rozhodli jsme se vám zprostředkovat jeho záznam.

Marek Němec alias David Hofbauer se rozpovídal o tom, jak to bude mezi ním a Mery a jaký vztah naváže s Michalem Tomáškem (Saša Rašilov), který v pondělní epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód požádal Mery o ruku.

Podívejte se na záznam živého streamu s Markem Němcem alias Hofem ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky Modrý kód: Livestream - Marek Němec alias David Hofbauer

Davida Hofbauera čekejte v nejbližších epizodách seriálu Sestřičky Modrý kód, který můžete na Primě sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!